Naprostá většina lidí používá iPhone už několikátou generaci. Z jednoho modelu přechází na nový, novější. Je to proto že jsou na tento telefon zvyklí a nechtějí kupovat mobil od jiného výrobce. Svůj podíl na tom má i fakt, že většina uživatele jablečného telefonu používá více přístrojů od tohoto výrobce, a všechno spolu lépe funguje. Používají tak nejen telefony, ale i stolní počítač, notebook nebo chytré hodinky. K tomu si koupí bezdrátová sluchátka a mají všechno od jednoho výrobce, co spolu dokonale funguje. Pokud by si koupili jiný telefon, museli by kupovat zase všechno s jiným operačním systémem. Apple vyrábí telefony které jsou velice stabilní a rychlé, a proto mají tolik uživatelů. Jen málokdo s tímto telefonem není spokojený.

nabíjecí stanice

Co je ale horší, jsou nabíječky. Klasické nabíječky se často lámou, a na světě jsou tisíce uživatelů, kteří mají nabíječky jako spotřební zboží, které jim vydrží opravdu jen chvíli. Pokud patří mezi tyto nešťastné jedince, kteří mají nabíječku na pár týdnů, může zvážit jinou možnost. Tou je bezdrátová nabíječka iPhone. Proč si ji vybrat? Protože se možná konečně naučíte správně nabíjet telefon, což je důležité pro dlouhodobou kondici baterie.

drátová nabíječka

Bezdrátová nabíječka funguje tak, že ji dáte do zásuvky a na nabíjecí podložku položíte telefon, sluchátka nebo hodinky. Existují samostatné nabíječky a nebo kompletní nabíjecí stanice pro všechna tato zařízení, která díky tomu můžete najet současně. Telefon by se při nabíjení neměl používat, což vám bezdrátová nabíječka ani neumožní. Také by se neměla nechat zcela vybít baterie, a doporučuje se telefon nenabíjet v obalu. Pokud budete dodržovat tato opatření, určitě se vaše kondice baterie za rok nesníží pod 90 % tak jako to hlásí někteří uživatelé. Tento typ nabíječky si získává stále více uživatelů, staňte se jedním z nich.