Pokud jste se už setkali se štěnicemi, zřejmě to pro vás nebylo zrovna nejpříjemnější. Štěnice totiž člověka dokážou pěkně potrápit – a co víc. Zbavit se jich sami jenom tak nedokážete. Jestli nic o štěnicích nevíte, tak v tomhle článku se dozvíte více informací.

Kde se objevují štěnice?

Můžou se u vás doma objevit v jakékoliv místnosti – v obýváku, ložnici a tak podobně. A jak poznáte, že máte doma štěnice? No jednoduše. Pokud se vám začaly na kůži objevovat kousance a většinou jdoucí v řadě za sebou, tak je to jasné. Máte v posteli štěnice. Ty vás dokážou pokousat úplně všude – třeba na krku, na noze, kdekoliv a takové kousance dovedou být hodně nepříjemné.

s

Co dělat, když mám doma štěnice?

Pro plno lidí je to nepříjemná situace, strašná potupa, a hlavně noční můra. Člověk přemýšlí nad tím, jak se štěnice k němu domů dostaly a často propadá panice. Ale i na štěnice existuje řešení.

Už jste slyšeli o derazitazi štěnic?

Pokud jste ještě neslyšeli o deratizaci, tak teď se s tímto slovem určitě setkáte. Znamená to v překladu hubení štěnic. A věřte mi, že se štěnicemi si neporadíte sami – musíte si najít firmu, která právě s výskytem, a hlavně hubením štěnic má zkušenosti. Je ale potřeba jednat rychle. Štěnice se rychle množí a čím více budete otálet, tím horší to bude.

s

Firma Dezimex vám pomůže

Pokud si už nevíte rady a nevíte, co máte dělat, já vám teď doporučím firmu, která se hubením štěnic zabývá a bohužel jsem už taky měla tu čest se štěnicemi. Ale když jsem natrefila na tuhle firmu, štěnicím byl rychle konec. Zlikvidovali je a od té doby už nemám žádné nepříjemné kousance a konečně se můžu v klidu vyspat. Určitě je zkuste zkontaktovat, pokud doma štěnice máte. Nemusíte se bát, tahle firma je naprosto diskrétní a pomůže vám k tomu, abyste žili jako předtím.