Pokud z něčeho nejsou zejména mladí lidé vůbec nadšení, pak jsou to elektrická auta. Proč? Je zde mnoho důvodů, proč z něčeho takového lidé opravdu nadšeni nejsou a je dost možné, že ani nikdy nebudou. Pokud pomineme cenu, která není zrovna nízká, pak jednou z dalších věcí, ze které nejsou lidé nadšeni je vzhled daného vozu. Elektro auta opravdu nevypadají dobře i když si mohou automobilky myslet něco jiného. Bylo by dobré, aby se výrobci opravdu zamysleli nad vzhledem daných aut, protože to opravdu může dopadnout tak, že právě kvůli jejich vzhledu o ně nikdo nebude mít zájem.

nabíjení auta

Je pravda, že se najde pár lidí, kteří s něčím takovým nemají problém, ale je více těch, kteří s něčím takovým problém mají. Nikdo se nemůže divit tomu, když si lidé ani v budoucnu nebudou chtít něco takového pořídit. Jestliže cena nepůjde níže, nikdo o elektro auta ani nezakopne. Jsou dokonce lidé, kteří tvrdí, že budou raději jezdit MHD než něčím takovým. Je pochopitelné, že tvůrci mají pocit, že díky tomu, že se bude jezdit elektro auty, bude vše daleko lepší, než je tomu teď, ale má to svá úskalí. Jestliže je něco špatně, pak je to to, že jsou elektro auta lidem vnucována.

nabíjení vozu

Pokud něco takového bude pokračovat i nadále, je dost možné, že lidé budou mít k těmto autům čím dál tím větší odpor než chuť si něco takového zakoupit. Jak jsou lidem tyto auta vnucována? Reklamami, které jsou dnes skoro všude, a to nejen v televizi. Je pochopitelné, že se výrobci snaží udělat dojem, ale prozatím to spíše vypadá tak, že lidé začínají mít odpor, než že by měli chuť si něco takového pořídit. V budoucnu to bude rozhodně velice zajímavé. Rozhodně se najdou lidé, kteří raději přejdou na MHD. Může to klidně dopadnout tak, že se kvůli něčemu takovému lidé i přestěhují do jiné země, kde jsou auta, jaká známe dnes, povolena. Je mnoho možností, jak může něco takového dopadnout. Je proto dobré některé věci promyslet.