Za svůj život nasbíráme plno věcí aniž bychom si to uvědomovali. Třeba pokud máte malé děti, tak s oblečením je to úplně stejné jako s hračkami. Jenom se množí. Oblečení kupujete pro novorozence, pak pro batole, malého chodce, předškoláka a pak i pro školáka. No a jak ten čas letí tak se věci hromadí. Většinou toho jde prodat nebo darovat, ale třeba tam jsou věci, které byste si chtěli nechat třeba pro další miminko. Nebo schováváte věci pro někoho z rodiny nebo pro svoji kamarádku. No a takhle stejné je to i s hračkami.

skříň

Dále určitě máme každý sezónní věci, které určitě nechceme vyhazovat, ale sehnat na ně vhodné místo kam je všechny uložíme je pro nás kolikrát oříšek. Třeba v takovém domě, tyhle věci můžeme ať třeba na půdu anebo do garáže, pokud nějakou samozřejmě máme. Ale kam dát tyhle věci pokud bydlíme třeba v bytě? Kolikrát to tam skládáme jako tetris, aby se tam toho vešlo opravdu co nejvíce. Super jsou třeba skladovací krabice, které pak dáte na sebe a ušetříte nějaké místo, ale co třeba takové brusle, lyže, tenisové rakety a další sportovní věci. A to nemluvíme ještě o sezonním oblečení. Pokud je člověk sám nebo v páru, tak těch věcí tolik není. No ale vezměte si třeba čtyřčlennou rodinu. To už se toho opravdu nakupí hromada a pak nevíme kam s ní.

skřín

Vestavěné skříně

Je tu řešení. Ale né každému přijde v hod. V bytě pokud ho nevlastníte, tak by bylo možná dobré se dohodnout s pronajímatelem, ale kolikrát vás moc rádi podpoří, protože tahle věc, co vám pomůže už tam asi zůstane. Mluvíme o vestavěné skříni. Pokud nemáte třeba rovné zdi a najdou se tam šikminy, tak těžko tam budete dávat skříň která se vám tam nevleze. A proto se rozhodnete pro vestavnou skříň, která bude dělaná přímo k vám do bytu na míru. A bude opravdu velká. Abyste si tam mohli dát co nejvíce věcí. Popřípadě ji využít ještě i na jiné věci.