Před rokem 1989 lidé moc možností kam se vydat na dovolenou neměli. Jezdívalo se, jak se lidově říkávalo, “do Jugošky”, což je mimo jiné také dnešní Chorvatsko. Jsme zvyklí sem jezdit desítky let a mnozí Češi na tom nic nemění ani po delší době, kdy můžeme jezdit i do jiných zemí. Mnoha lidem Chorvatsko tak přirostlo k srdci, že už nejezdí nikam jinam. Jeho poloha je skvělá, protože sem dojedete za pár hodin. Je dobré mít na dovolené k dispozici svoje vlastní auto, protože v případě potřeby můžete kdykoliv okamžitě odjet domů. A to je jeden z důvodů proč je pro tolik lidí Chorvatsko jejich stálicí v dovolenkovém seznamu.

dohoda o koupi

Stále stejné místo
Je spousta lidé, kteří sem jezdí na stále stejné místo. V každém státě jsou některá místa, která jsou turisticky atraktivnější, a jinak tomu není ani zde. Mnoho Čechů se za ty roky spřátelilo s místními, ke kterým jezdí rok co rok. Jenže i přesto se někdy může stát že nakonec nebudete mít k dispozici ubytování. Proto je dobré mít zde svoje vlastní. Každý samozřejmě nechce trávit dovolenou ve stanu, a tak je dobré zařídit si svoje bydlení. A možná nejen na dovolenou. Jednou z cest je Chorvatsko – prodej domu nebo apartmánu. Můžete si tady za skvělou cenu pořídit svůj vlastní byt.

chorvtasko moře

Výstavba novostavbeb probíhá u tady, a taky si můžete vybrat nový byt, který je umístěný v apartmánovém domě. Cenově je srovnatelný s bytem ve větším městě v ČR, takže pokud máte finance, koupi vašeho zahraničního bytu u moře už nestojí nic v cestě. Některé bytové domy jsou už dostavěny, a některé se teprve stavět budou. Jestli si zde chcete koupit i vy svůj byt, určitě nečekejte, protože byty bývají vyprodány ještě předtím než jsou dokončeny. Hlídejte si aktuální nabídku a vyberte si byt u realitní kanceláře, kterou vlastní Češi dlouhodobě žijící v Chorvatsku. Díky tomu se snáz domluvíte a bude to pro vás jednodušší.