Věřte mi, že pokud se chystáte stavět dům a nebo ho navrhnout a nebo renovovat, tak já bych hlavně v první řadě dbala na to, aby všechno bylo bezpečné. Také si myslím, že by opravdu nebylo od věci, kdyby třeba někdo prošel váš dům, který ještě není úplně hotový, aby se podíval, jestli třeba někde není nějaká chyba. A nebo nějaký nedostatek. Já vím, že vy jste se možná není urazili, že byste si domů měli pozvat někoho, kdo by vám měl komandovat vaše obydlí a nebo vaše schopnosti, jak jste si navrhli dům a nebo jak jste si ho vylepšili. Jenomže mi věřte, že právě to cizí oko vidí všechny nedostatky a nedokonalosti, které byste třeba mohli změnit.

Zábradlí z kovu.

A nezlobte se na mě, ale třeba když vám někdo řekne, že máte něco v nepořádku a nebo že vám tam něco chybí, tak třeba potom zjistíte, že je to pravda. Protože vy, když vlastníte nějaký dům a nebo si něco předěláte a nebo vlastníte, tak vlastně ani nemusíte vědět a nebo vidět ty chyby, které tam máte. A nebo nějaké nedostatky. A vy víte, co bych já například považovala za nedostatek? Třeba to, kdybyste měli někde schody nebo veliké schodiště a neměli by jste tam zábradlí. Protože já si myslím, že právě zábradlí na schodišti a nebo i zábradlí na balkon je podle mého názoru opravdu hodně důležité.

Dřevěné zábradlí.

A já si myslím, že už asi víte, kam tím vším mířím. Je logické, že pokud budete mít schodiště, že se tam bude chodit hodit zábradlí, protože také může zamezit pádu. A věřte mi, že pokud takhle zamezíte pádu, že budete opravdu rádi. Mně už se tohle totiž stalo dvakrát. My jsme sice měli malé schodiště, ale také jsem si tam nechala dát zábradlí na schodiště. Protože už jsem tam dvakrát spadla a řekla jsem si, že do třetice bych nemusela mít tak veliké štěstí a třeba bych spadla a něco bych si zlomila. Opravdu to nezanedbejte a zábradlí na schodiště bych si opravdu dala v první řadě.