Co by se vám asi tak líbilo, kdybyste si měli vymyslet nějaký typ reklamy anebo co byste si dali za reklamu? Přesně tuhle otázku mi dal jednou můj nadřízený. A abych se vám přiznala, tak absolutně vůbec jsem netušila, jak mám odpovědět na tuto otázku. Nevěděla jsem to z toho důvodu, protože náš zaměstnavatel je takový docela přísný a chce mít všechno dokonalé, takže já sama osobně jsem se velice bála toho, že řeknu třeba něco špatně. Myslela jsem si, že třeba se šéf takhle ptá proto a bude doufat, kdo potom odpoví opravdu nejlépe. A potom, kdo řekne něco nejlépe anebo bude všechno podle jeho gusta, tak ten potom zůstane.

Doma máme dost čepic.

A ten, kdo třeba řekne špatnou odpověď nebo velmi nevyhovující odpověď šéfovi, tak dostane padáka. A myslíte si, že tohle by lidé měli dělat? Já si myslím že ne. Pokud někdo chce někoho vyhodit, tak ať to řekne normálně narovinu a ať nedělá takovéto blbosti, že bude dávat úplně nesmyslné otázky. Jenomže později jsem se opravdu dozvěděla, že šéf potřebuje udělat nějakou reklamu. A prý neví jak na to. Takže mě, jako mámu tří dětí, napadlo, že uděláme nějakou skvělou reklamu na čepice. Protože podle mého názoru reklamní čepice vždycky mají opravdu veliký úspěch. A to hlavně z toho důvodu, že reklama na reklamní čepici bude opravdu co nejvíce všem na očích.

Praktická čepička.

Je logické, že když si dáte na hlavu čepici, která má na sobě nějaký název anebo logo firmy či výrobku, tak to potom uvidí každý. Proto se dělají také reklamní čepice anebo kšiltovky s různými značkami, aby značka šla vidět, protože se něco anebo někdo zobrazuje. Takže je logické, že pokud budete mít nějakou reklamu na reklamě čepici, tak vlastně máte z půlky vyhráno. Ovšem také bych si ale dala pozor, jak svou reklamu dám nebo jak ji podám a také co tam vlastně vůbec bude napsáno. Řekla jsem také svému šéfovi, že kromě reklamní čepice bych také spíše dala na to, aby mi tu reklamu udělala nějaká specializovaná firma. Nějaká jednoduše klasická reklamní agentura. Vždyť co by na tom bylo špatného, kdyby to dělali odborníci? Od toho ta firma je.