Když mi přítel, řekl, že změnil zaměstnání, tak jsem z toho byla opravdu hodně vykolejená. Nedokázala jsem si představit, že přítel si našel novou práci, že opustil tu svou předchozí práci. Protože přítel mi vždycky říkal dělat tu svou první práci opravdu hodně miluje a že ho hodně naplňuje. Takže jsem vážně nerozuměla tomu proč se přítel tak rozhodnul a že opustil své původní zaměstnání, které ho opravdu hodně bavilo. Přítel mi totiž řekl, že jeho kamarád se rozjel jednu firmu, kde vyrábí keramické díly a další kompozitní materiály. Abych se přiznala, vůbec jsem tomu nerozuměla a nevěděla jsem, co všechno obnáší výroba keramických dílů.

Poctivá keramika.

Přítel mi proto řekl, že se s ním klidně můžu jít jeden den podívat do jeho nové práce, abych se podívala, co to všechno obnáší. Musela jsem uznat, že to byla docela skvělá nabídka, protože jsem vlastně chtěla vědět, co to všechno obnáší a co to vůbec výroba keramických dílů je. Také jsem se svého přítele samozřejmě zeptala, na co by vyráběl tyto keramické díly? A k čemu by sloužily? Přítel mi řekl, že výroba keramických dílů je opravdu hodně složitá a že to obnáší vážně hodně trpělivosti a také zkušeností. Dokonce mi přítel už řekl, že se také zaučoval a že ho jeho kamarád zaučoval v tom, co to všechno znamená a že výroba keramických dílů je také o odpovědnosti.

Znáte keramiku?

A není to úplně jednoduché. Vyrábí se to například pro auta anebo také pro další prodej. Přítel by totiž vyráběl takové kvalitní keramické díly, které se potom dále rozváží. A z toho se vyrábí další věci, které je potřeba prodat anebo které jsou třeba používané do auta nebo dalších užitkových strojů. Pokud byste měli zájem o nějakou zajímavou práci, jako je například výroba keramických dílů, tak opravdu neváhejte, protože je to velice skvělá práce. Sice je to náročné, ale zase je to velice dobře finančně ohodnocené a měli byste něco na starost. Pro někoho je zase velice důležité, aby ho práce naplňovala a aby tam byl velice důležitý. A právě práce výroba keramických dílů je velice tak důležitá, protože bez různých keramických dílů by zase nemohly vzniknout auta anebo další stroje.