Uměním je, vybrat si kabát, tak aby byl vhodný pro všechny možné zimní radovánky. Kabát, který bude splňovat náročná kritéria městského ladění, pohodlnosti při náročném pracovním dni, aby nepromokl při koulovačce či sáňkování nebo aby v něm člověk nepromrzl při venkovních slavnostech. Svět internetu nabízí nepřeberné množství kabátů. Nakupujte chytře a nejlépe se slevou na ABOUT YOU se slevovým kódem about you 35.

Bunda

Jak vybrat kabát?

Vyšší postavě bude slušet klidně dlouhý kabát až na zem, nejlépe jednobarevný bez výrazného vzoru nebo proužků. Menším ženám bude slušet kabát spíše kratší. Dalším kritériem pro volbu kabátu je objem postavy. Štíhlá žena si může vzít klidně volný kabát nebo tzv. oversize kabát, kdežto žena s plnějšími tvary by měla volit kabát, který bude kopírovat postavu a v pase se bude stahovat páskem. Pásek bude nejlépe široký s výraznou sponou.

Kabát

Jaké jsou možnosti?

Kabáty z umělé kožešiny jsou stále žádané a perfektně zahřejí i v tom největším mrazu. Hodí se do města i na sáňkování. Můžete si zvolit kabát formálnější jedné barvy, ale na trhu jsou k dostání i veselé barevné kombinace, ve kterých budete působit mladistvě a hravě. Jedinou nevýhodou je složitá údržba.

Minimalistické plstěné kabáty jsou dobře kombinovatelné se zbytkem outfitu. Dlouhý kabát zakryje celou postavu a nemusíte se bát vyjít v zimě v sukni a silonkách. Kabáty jednobarevných a tmavých tónů jsou se spíše brány jako formální oblečení a na sáňkování se příliš nehodí. Naopak kabát v barevných tónech nebo s výraznými vzory bude působit velice mladistvě a hravě. V tuhé zimě však nezahřeje tolik jako bunda. Prošívaný kabát je dobrým kompromisem mezi bundou a formálním kabátem. Do města s ním klidně vyrazíte a při zimních radovánkách s dětmi Vám nebude zima. Údržba takového prošívaného kabátu je snadná, stačí jej vložit do pračky.