Všichni už víme, že sehnat někdy opravdu krásný a originální dárek dá někdy opravdu velikou práci. Já sama jsem toho důkazem, protože si vzpomínám, jak dříve se dostávaly opravdu pěkné skleničky anebo různé džbány, kde byl krásný potisk. Když nyní vidím třeba výstavu u babičky a u dědečka, kdy mají opravdu hodně takových sklenic s potiskem, tak si vždycky říkám, kde na to asi lidé chodili anebo proč tohle vůbec vymysleli? Nakonec jsem se od babičky dozvěděla, že prý tohle bylo úplně normální a že různé sklenice s potiskem se třeba dávaly k výročí anebo k narozeninám anebo také v práci, když už někdy člověk odcházel do důchodu.

Jaký potisk chcete vy?

Tohle za nás ještě nebylo. A moje maminka říká, že za nás to už ani vůbec nebude. Proto bych doporučila, že pokud chcete udělat někomu opravdu velikou radost, tak můžete udělat zajímavé a krásné sklenice s potiskem a nemusí to být jenom obyčejný potisk, kde třeba dáte nějaké květiny anebo různé abstraktní vzory. Když jsem dávala svému otci k sedmdesátinám sklenice s potiskem, byla to veliká sklenice od piva a nechala jsem mu tam udělat krásný potisk malého piva a potom jeho jméno a jeho věk. Musím uznat, že jsem se nechala inspirovat fotkami na internetu, ale musím říct, že se mi tohle povedlo.

Potisky jsou originální.

Dokonce i můj bratr mi tohle pochválil, a to on sám říká, že na takovéto blbosti není, ale uznal sám, že je to velice originální a že to jenom tak nikdo mít nebude. Pokud i vy máte zájem o opravdu luxusní sklenice s potiskem. Tak prostě na internetu najdete opravdu kvalitní firmy, které se vám o to postarají a udělají vám opravdu kvalitní sklenici s potiskem přesně podle vašeho přání. Potisk bude opravdu kvalitně udělaný a jenom tak se neoloupe. A sklenice je z kvalitního skla, takže samozřejmě budete spokojeni nejenom vy, ale také obdarovaný.