Když se řekne latex, tak co si pod tím představíte? Já si vždycky pod tím představím něco opravdu hodně erotického, něco takového, co člověk nezažívá opravdu každý den. A jsou lidé, kteří třeba milují sex natolik, že třeba k tomu ani nepotřebují žádné erotické doplňky, anebo třeba latexové oblečení. Já si myslím, že když lidé použijí třeba nějaké erotické věci, tak se rozhodně nic nestane. Já sama také používám s partnerem různé sexuální doplňky. Máme také několik vibrátorů anebo vibračních kroužků a také máme Venušiny kuličky. A partner řekl, že bychom mohli postoupit ještě o level výš a pořídit si třeba latexové oblečení a doplňky. Chvíli jsem nad tím přemýšlela.

Latex je sexy věc.

Latexové oblečení a doplňky https://www.mhsexshop.com/latexove-obleceni-a-doplnky mohou být opravdu skvělou volbou. My zase sice se s partnerem vůbec nenudíme a stále se milujeme a sex máme opravdu perfektní, ale také rádi oba dva experimentujeme. Co kdybychom si opravdu pořídili několik latexových oblečení a doplňků? Partner nakonec také pořídil bičík a pouta a takovou krásnou latexovou a koženou škrabošku, takže to bylo opravdu perfektní. Já jsem ještě pořídila vibrační kroužek. A musím uznat, že ze začátku jsem se docela styděla, ale potom, když jsem byla vzrušená a po dvou skleničkách, tak to potom už šlo samo.

Latex mám také doma.

A vám také říkám, že kdybyste se třeba ostýchali, ale už jste měli nakoupené latexové oblečení a doplňky, tak stačí si dát sklenku nebo dvě sklenky vína. Pořádně se nažhavit, třeba líbat nebo udělat erotickou masáž a potom už to všechno půjde samo mě samotnou. Tohle vždycky překvapilo a vždycky mě dostane erotická a tantrická masáž. Pokud nevíte, co je to tantrická masáž, tak určitě na internetu se dozvíte plno informací, jak na tantrickou masáž anebo jak ji nejlépe provozovat. Hodí se pro ženy i muže. Myslím si, že latex zaujme opravdu všechny.