Je opravdu hodně potravinových doplňků, které můžete užívat, abychom se cítili skvěle. A nyní bych se chtěla věnovat hlavně ženám a také jejich pleti a vlasům anebo pokud třeba máte nemocné klouby anebo chcete podpořit vaše klouby a kloubní vazivo, tak samozřejmě také můžete užívat různé potravinové doplňky, které vám zlepší právě pohybový aparát. Rybí kolagen s kyselinou hyaluronovou bude pro vás naprosto vhodný, bude opravdu nejlepším způsobem, jak právě udržet vaši pleť hebkou a jemnou a také vláčnou a aby měla krásný odstín.

Díky kolagenu je pleť pružná.

Samozřejmě, že pokud žena užívá make-up a má také třeba další malovátka, tak bude skvělé, když bude pleť také pořádně odličovat a potom o ni pečovat, protože kdyby žena se neodličovala, nepečovala o svou pleť krémy, tak si myslím, že ani hydrolyzovaný rybí kolagen s kyselinou hyaluronovou by jí nepomohl. Já si ale myslím, že když se třeba zeptáte kosmetičky nebo lékařky, nebo někde v lékárně, co to znamená rybí kolagen s kyselinou hyaluronovou, tak vám všichni řeknou, že je to opravdu perfektní investice. Je to skvělá investice do vlastního zdraví. Já sama jsem užívala dříve jenom obyčejný kolagen.

Každý den používám makeup.

Ale když mi moje kosmetička řekla, že rybí kolagen s kyselinou hyaluronovou bude lepší volba než klasický kolagen, tak jsem si řekla, že tohle vyzkouším. Bylo to jenom o tři stovky dražší a řekla jsem si, že tohle je opravdu skvělá investice do mě. Já ráda do sebe investuji. Samozřejmě, že když to nejsou tisíce nebo desetitisíce, ale když je třeba koupím jedno balení hydrolyzovaného rybího kolagenu s kyselinou hyaluronovou, tak udělám samozřejmě dobře. Řekla jsem si, že když moje maminka teďka bude slavit šedesátiny, že také udělám dobře, když ji třeba pořídím také tento rybí kolagen s kyselinou hyaluronovou. Protože i moje maminka používá kvalitní kosmetiku a tento dárek s kolagenem ji překvapí.