Já si vzpomínám, že jako malá holka jsem mÄ›la krásné odrážedlo, takové krásné plastové odrážedlo, krásné růžové barvy. Jako malá holka jsem samozÅ™ejmÄ› mÄ›la ráda růžovou barvu. RodiÄe mi potom také koupili malé růžové kolo a mÄ›la jsem vÅ¡echno růžové, a to vÄetnÄ› helmy a také bot a chrániÄů na kolo. Nevím proÄ, ale hodnÄ› holek má ráda růžovou barvu, ale tÅ™eba moje kamarádka, tak ta nemá vůbec růžového. Kamarádka má oblíbenou zelenou, oranžovou a také modrou barvu a potom moje kamarádka mi také Å™ekla, že když si pořídila už modré elektrokolo, že by také toužila po motorce. Sice ano, elektrokolo je také prima a také nad tím uvažuji, protože mám ráda takové technické vÄ›ci.

A co vy a motorismus?

Ale že bych uvažovala o motorce? Já se motorek docela bojím. Motorku, mÄ›l můj strejda a také motorku mÄ›l můj prastrejda a oba dva se na tom dvakrát vybourali. NaÅ¡tÄ›stí vždycky to bylo bez nÄ›jakého vážného úrazu, protože oni jezdili spíše po lesních a luÄních cestách a mÄ›li takového spíše mopeda anebo takzvaného fichtla, jak se lidovÄ› říká, takže nikdy nic nemÄ›li a samozÅ™ejmÄ› také vždycky mÄ›li pevné kožené rukavice pevnou koženou bundu. A také samozÅ™ejmÄ› na motorku se bez helmy jednoznaÄnÄ› nesmí, tohle je povinnost a je to také psané v pÅ™edpisech a v zákonech.

Motorky vypadají vždy pěkně.

Moje kamarádka říkala, že právÄ› by jí také hodnÄ› vadilo, kdyby musela nosit na motorce helmu, protože ona si vždycky dÄ›lá různé vlasové kreace a prý by jí to helma vždycky zniÄila. Tak jsem kamarádce Å™ekla, proÄ jí tÅ™eba nestaÄí jenom motokoloběžka anebo tÅ™eba elektrokolo, že proÄ musí mít jednoznaÄnÄ› motorku? Podle mého názoru, když nebude chtít nosit helmu, tak samozÅ™ejmÄ› potom také nemůže jezdit na motorce. Navíc by se podle mÄ› také na kolo a na elektrokoloběžku mÄ›la nosit helma. Podle mÄ› je to bezpeÄnÄ›jší. A Äemu pÅ™i ježdÄ›ní dáváte pÅ™ednost vy? Automobil nebo kolo anebo také motorka?