Auto používáme denně téměř všichni. Jezdíme s ním kamkoliv je třeba, nejčastěji do zaměstnání a na nákupy. Každá nebydlí v místě kde je dobrá dostupnost hromadné dopravy. Někdo bydlí i v místech, kde nejezdí vůbec žádný spoj. A tak je potřeba auto mít. Někomu stačí jen malé auto na nákupy, ale jsou lidé kteří auto potřebují ke svému podnikání. Záleží v čem podnikáte, ale mnoho lidí potřebuje opravdu dost velké auto, aby se mu do něj vešly všechny výrobky nebo i nářadí.

dodávka mercedes

Dodávka je ideální pomocník pro práci i převoz věcí například během stěhování. Jestli vás čeká stěhování ať už vaší firmy nebo vaší domácnosti a nechcete využívat služby stěhovací firmy, budete potřebovat větší auto, protože osobním autem toho moc neodvezete. Zastavte se u nás, jsme půjčovna dodávek Praha a v nabídce jich máme dost, najdete u nás dodávky pro více lidí a nebo čistě pracovní.

Jak probíhá půjčení auta?
Nejen dodávku si občas někdo potřebuje vypůjčit. Každá půjčovna ale potřebuje dva doklady totožnosti, nejčastěji zákazníci předkládají občanský a řidičský průkaz. Kromě dokladů si musíte vyřešit na jak dlouho budete auto potřebovat. Je nutné přesně dodržet lhůtu po jakou máte auto k dispozici. Při podpisu smlouvy se hradí vratná záloha. Pokud máte jakékoliv dotazy, obraťte se na nás, vše vám rádi zodpovíme.

bílá dodávka

Nemusíte všechno vozit vícekrát, stačí si půjčit jednu dodávku, do které dáte spoustu věcí. Při stěhování oceníte vysoký strop, protože díky tomu budete moct odvážet nábytek niž byste ho museli demontovat. S naší dovážkou bude stěhování hračka. Zastavte se u nás nebo si ji nechte přistavět, záleží na tom co budete potřebovat víc. Naše dodávky jsou pravidelně servisované, nemusíte se tedy bát jakéhokoliv mechanického problému. Auto budete mít připravené s plnou nádrží, kterou při vracení dotankujete.