Bydlíte v bytě nebo v domě, kde je starší vybavení? S nadšením sledujete realizace rekonstrukcí a pořád se odhodláváte k tomu že si svoje bydlení také předěláte? Možná je ideální čas na to se odhodlat a jít do toho po hlavě. Nefunkční a nevyhovující bydlení vám může poradně otrávit život. Není to tak těžké, dnes je vše plno řemeslníků i firem, které vám dokážou zrekonstruovat bydlení na klíč. Pokud budete chtít řemeslníky, rozhodně sledujte recenze, pomocí kterých zjistíte zda jste vybrali správnou firmu.

kuchyňská linka

Jednou z věcí která podléhá rychlému opotřebení je kuchyně. Jsme v ní denně, trávíme v ní hodiny a hodiny týdně, a to se logicky projeví na jejím vzhledu. Dvířka časem přestanou dovírat sama, barva se oprýská a skříňky už nám nestačí na všechno to úžasné nové náboj, které si vždycky někde musíme koupit, i když už ho doma máme plno. Samostatnou kapitolou jsou hrnky, těch má snad každá domácnost desítky, ale ani jeden nikdo nevyřadí. Aby se všechno do linky vešlo, je potřeba ji mít dostatečně velkou. Dříve se dělaly linky především menší, takže pokud máte v bytě nebo domě linku starou několik desítek let, pravděpodobně už vám nebude vyhovovat.

nová kuchyně

Máte málo místa?
Někdo má to štěstí že má na kuchyňskou linku spoustu místa, ale jsou i lidé, kteří doma bojují s každým kouskem místa. I v takovém případě ale můžete mít kuchyňskou linku na míru, která využije veškerý prostor který pro linku máte vyhrazený. Nejprve je potřeba zlikvidovat starou linku, opravit zdi a především udělat nové odpady a vodu s elektřinou, případně plyn. Poté se dá připravit návrh a na základě toho se provede montáž kuchyně – realizace https://www.glanckuchyne.cz/cs/m-4-realizace
zpravidla probíhá v řádu týdnů.

Vyberte si z mnoha dekorů a provedení. Můžeme vám vyrobit nejen samotnou linku ale i stůl, obývací stěnu nebo cokoliv dalšího. Prohlédněte si naše výrobky a těšte se na ty svoje.