Také jste už někdy uvažovali nad tím, že byste si nechali pořádně vylepšit vaše obydlí? Já sama za sebe doporučuji, abyste třeba vyzkoušeli také bytového architekta z Prahy. Bytový architekt z Prahy je opravdu nejlepší volba, kterou můžete udělat, když budete chtít doma mít nějakou změnu. Abych se přiznala, tak já ze začátku jsem si dříve myslela, že právě bytoví designéři nebo architekti a další budou opravdu hodně drazí, že si to nebudu moct dovolit. Sice mám o něco více peněz než průměrnou mzdu, ale i tak jsem se docela bála toho, co potom si řekne bytový architekt z Prahy. Jakou cenu? A byla jsem docela překvapená, když cena byla opravdu hodně příjemná.

Mám ráda světlý interiér.

Tohle jsem vůbec netušila, i když partner mi stále dokola říkal, že to mám risknout, že přeci bytový architekt si nevezme úplný majlant, že prý také musí dbát na to, že ne všichni lidé jsou bohatí a že také někteří lidé chtějí vyzkoušet bytového architekta, tak aby ihned nebyli rozhození a zaneprázdnění tím, že ceny jsou opravdu hodně vysoké. Tak jsem si řekla, že nejlepší bude, když to prostě zkusím. Možná by to bylo jednou za život, co bych si pozvala bytového architekta. A pokud by byl ale levný, tak klidně bych využila jeho služeb dále.

Architekturu mám ráda.

Nakonec to dopadlo tak, že cena bytového architekta z Prahy byla velice příjemná. Dokonce jsem očekávala tak o třicet procent vyšší cenu, než kterou mi pan bytový architekt dal. Takže jsem byla velice příjemně překvapená, a ještě jsem mu nabídla kávu. Pan bytový architekt samozřejmě přijal, a ještě jsme se ihned domluvili na předělávce koupelny a také chodby, protože pan bytový architekt z Prahy nám dělal návrhy kuchyně a ložnice a také obývacího pokoje. Takže když cena byla takhle velice příjemná, tak jsem si řekla, proč také nevyužít další služby tohoto architekta, když je tak šikovný.