Také patříte mezi milovníky čaje? Řeknu vám, že já mám ráda čaj, a to opravdu už hodně dlouho. A také vám musím říct, že můj dědeček byl velký milovník čaje, a právě možná po dědečkovi jsem zdědila tuto lásku k čajům. Musím ale také říct, že já jsem měla nejraději bylinkové čaje anebo takové různé exotické čaje. Můj dědeček totiž neměl vůbec rád ovocné čaje, protože prý měli červenou barvu, která byla moc tříslovinná a bylo tam moc tříslovin, což mu nedělalo dobře. A bylo to prý takové nakyslé. I když dědeček si třeba do toho dal cukr, tak on řekl, že ovocné čaje už nikdy nechce.

Čaj vás zahřeje.

Navíc dědeček později také ke svému stáří přestal úplně sladit kávu a také čaj. Takže potom jsem si taky na to zvykla. S dědečkem jsme ani jeden nesladili čaj. A když jsem potom začala pít kávu, tak jsem ani nesladila kávu. Vůbec mi to nechutnalo, i když sladká jídla mám ráda, ale sladké nápoje nemám ráda a mám raději vodu anebo hořký čaj a hořkou kávu. V poslední době, kdy mi dědeček tehdy ještě dovezl čaj, tak se jmenoval oolong čaj. A dovezl ho někde ze zahraničí, protože dědeček měl právě v zahraničí příbuzné, takže odtamtud si také dovezl oolong čaj.

Čaje mám moc ráda.

A řeknu vám, že to je opravdu perfektní čaj, je opravdu hodně silně aromatizovaný, takže tady alespoň uvidíte že pijete něco úplně unikátního a není to jenom obyčejný zelený čaj. Je to něco, co si zamilujete a první pohled. Tedy v tomto případě si oolong čaj zamilujete na první přičichnutí a první ochutnání. Ze začátku je to docela silný čaj, ale postupem času zjistíte, že na tomto čaji je něco skvělého a zajímavého, že ho budete pít moc rádi a budete spokojení, že jste ho vyzkoušeli. Opravdu za vyzkoušení tohoto kvalitního bylinného čaje nic nedáte, protože je opravdu unikátní a předpokládám, že vám také bude chutnat a budete si ho potom také moc rádi kupovat znovu.