Ušetřil jste si nějaké peníze a chtěl byste vaši přítelkyni mile překvapit, poté, co se vrací z pobytu u rodičů anebo z lázní? Máte-li několik dnů volna zcela pro sebe, obětujte je na dobrou věc, v budoucnu se vám to zřejmě vrátí, pokud je vaše partnerka chápavá a empatická a ocení vaši snahu přinášet do vztahu samé pozitivní momenty.

nábytek v ložnici

Tím překvapivým „momentem“ může být pořízení nového nábytku do vašeho příbytku. Například nové ložnice, kterou jste si s přítelkyní společně vyhlédli, ale pro nedostatek financí to byl zatím jen pouhý nápad. Vaši stávající, spíše provizorní a ne zcela vyhovující postel, která při sexuálních radovánkách nepříjemně vrže, odřený starý psací stůl, co pamatuje ještě vaše dětství a školní domácí úkoly, a do třetice velký šatní komplet od země až ke stropu můžete nahradit novou nábytkovou sestavou.

rozestlaná postel v ložnici

Můžete to provést i tak, že montáží nábytku v Praze pověříte stěhovací firmu, a zatímco budou stěhováci kompletovat jednotlivé kusy, vy se pustíte do úpravy interiéru, aby byl ještě vkusnější a přitažlivější. Máte-li v ložnici již prošlapaný koberec, hodil by se tam nový, světlé barvy, co se dobře hodí k nábytku i malbě. Pokud si troufnete koberec položit sami, může být sestavení nábytku a položení nového koberce záležitost na celou sobotu, a v neděli už jen namontujete nové svítidlo, stahovací rolety, na noční stolky umístíte lampičky a na komodu pod oknem krásnou vzrostlou dekorativní rostlinu, například ficus benjamina.

Až vaše partnerka v neděli večer nebo v pondělí odpoledne po příjezdu domů otevře dveře od bytu, mějte připravenou kytici růží a nachystané občerstvení – nějaké veganské obložené chlebíčky a zeleninový salát s pomerančovým džusem. Vaší vyvolené se možná podlomí kolena, a třeba vás odmění tak, jak to zamilované a šťastné ženy umí – jistě si dovedete představit, jak asi taková odměna může „probíhat“.